wtorek, 1 marca 2016

urodziny

Kolejne urodziny...Ja dwoję się i troję żeby były niezapomniane, żeby uśmiech nie schodził z Twej twarzy przez cały dzień. Kilka niespodzianek, dekoracje w całym domu. Pierwsze urodziny od kilku lat (dla jasności od 3 ) kiedy nie robimy imprezy w sali zabaw dla koleżanek i kolegów, niestety zaważyły kwestie finansowe :(. Tym bardziej chciałam aby ten dzień był dla niej niezapomniany. Niestety z uwagi na warunki mieszkaniowe nie jestem w stanie zaprosić wszystkich więc albo rodzina albo koleżanki...Rodzina by nam tego pewnie nie wybaczyła więc wybór dokonał się sam.

Po kilku dniach nie byłabym sobą jakbym nie postanowiła zrobić dla Ciebie mini kinder balu. Zaledwie dla kilku koleżanek ale jednak. Wiem, że wizyta ciotek i babć nie równa się z wariacjami z koleżankami. Jak mogłabym Ci to odebrać. Najpierw rodzina a potem koleżanki. Będzie się działo, już mam kilka pomysłów na zabawy i konkursy dla Was. Wiem, że będziesz zachwycona, już ja się o to postaram.

Czego Ci życzyć córeczko?
Zdrowia przede wszystkim, jeszcze więcej uśmiechu, radości w tych niebieskich oczach, mnóstwa ulubionego brokatu na co dzień, jeszcze kilku tiulowych sukienek w szafie, żebyś patrzyła sercem, ciągle była taka pomocna innym, wrażliwa na krzywdę a jednocześnie twarda w tym świecie, uparcie dążyła do celu, nie bała się marzyć. Z pewnością sama zażyczyłabyś sobie prezentów z motywem z Krainy lodu i takie dostaniesz. Wszystko po to by ten dzień był niezapomniany a Ty szczęśliwa. 
Wszyscy mówią jaka jesteś dojrzała jak na swój wiek,a ja chciałabym żebyś jak najdłużej została tą małą słodką dziewczynką. Tak wiele już rozumiesz, tak dobrze mnie znasz a ja każdego dnia dziękuję, że pojawiłaś się w moim życiu. Taka wymodlona, najwspanialsza, cudowna niebieskooka z blond loczkami.
Twoje narodziny zmieniły moje życie całkowicie i pokazały co jest w życiu ważne. Dla Ciebie jestem w stanie góry przenosić, nie cofnę się przed niczym. 
Kocham Cię bardzo mocno. Dużo szczęścia córeczko :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz