niedziela, 15 listopada 2015

plac zabaw nivea

Jakiś czas temu NIVEA zorganizowała konkurs, w którym do wygrania były place zabaw dla dzieci. Warunkiem było głosowanie na konkretne place zabaw, najlepiej codziennie. Miejscowości, które otrzymały najwięcej głosów miały dostać w nagrodę od nivea takie właśnie place zabaw. W pierwszej turze wygrywało 20 miejscowości i w kolejnej turze także 20. Moja rodzinna miejscowość zgłosiła do konkursu miejsce na plac zabaw zaraz obok mojego rodzinnego domu. Często bywamy u babci więc dla dzieciaków byłaby to wielka radość posiadać taki plac zabaw tak blisko. Cała rodzina zaangażowała się w głosowanie, całe miasto prężnie głosowało, przez calutki okres trwania głosowania byliśmy w czołówce i wszyscy byli przekonani, że się udało. Niestety po zliczeniu mnóstwa głosów, które napływały w ogromnych ilościach w ostatnich minutach głosowania, okazało się, że wylądowaliśmy na 22 miejscu...Szok i niedowierzanie jak to mogło się stać. Na szczęście w II turze wszystkie głosy zdobyte w pierwszym etapie liczyły się więc znowu byliśmy w czołówce. Teraz już rozpoczęła się prawdziwa walka o plac zabaw dla dzieci. Fora dyskusyjne, spotkania, reklamy w mieście, angażowanie do głosowania znajomych nawet spoza miasta itp. itd. I na szczęście tym razem udało się. Wygraliśmy plac zabaw w konkursie nivea. 

Budowa miała odbyć się we wrześniu ale trochę się przedłużyła i dopiero teraz stanął obiecany plac zabaw dla dzieci. 
Postanowiliśmy szybko sprawdzić jak wygląda ten plac zabaw w rzeczywistości
Co prawda po pokazywanych wizualizacjach spodziewaliśmy się super wypasionego placu zabaw a okazało się, że to bardziej skromna impreza. Kilka sprzętów do zabaw, ścianka wspinaczkowa, 2 bujawki, malutka piaskownica, skakanka itp. W sumie to nie ma co narzekać, ważne, że dzieciaki mają fajne miejsce do zabawy. Z pewnością będziemy tam częstymi gośćmi jak tylko pogoda na to pozwoli. Dzieciakom oczywiście bardzo się podobało a to przecież najważniejsze.
Przy okazji miasto także obiecało rozbudować tamtejsze rozległe tereny o jakieś atrakcje więc jesteśmy dobrej myśli, że już wkrótce atrakcje będą wyśmienite.
1 komentarz: